Ministras K. Navickas tęsia Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginio plano pristatymą: susitiko su Tauragės rajono ūkininkais

Data

2022 11 21

Įvertinimas
2
DSC08247.JPG

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas ir viceministras Egidijus Giedraitis Tauragėje su šio rajono ūkininkais aptarė Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 metų strateginį planą, kurį Europos Komisija (EK) turėtų patvirtinti artimiausiu metu.

Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) Strateginį planą parengė aktyviai bendradarbiaudama su socialiniais partneriais. Nuo pat plano rengimo pradžios ŽŪM į šį procesą įtraukė visas suinteresuotas šalis: socialinius–ekonominius partnerius, ministerijas, kitas valdžios institucijas, įvairius ekspertus, tyrėjus, politikus.

Diskusijų ir susitikimų metu partneriai aktyviai išsakė savo poziciją, matomas rizikas ir teikė pasiūlymus, kaip būtų galima tobulinti plano nuostatas, reaguoti į EK pastabas. Taip pat buvo nuolat vykdomos neformalios konsultacijos ir derybos su EK.

Pastaruoju metu žemės ūkio ministras K. Navickas bei ministerijos atstovai Strateginį planą žemdirbiams pristato įvairiuose Lietuvos rajonuose.

„Tikimės ir tolesnio konstruktyvaus bendradarbiavimo kartu siekiant efektyvaus Strateginio plano įgyvendinimo, kadangi jau dabar yra rengiamos ir su partneriais derinamos šio plano įgyvendinimo taisyklės“, - sako ministras.

Visą informaciją apie Strateginį planą galite rasti čia.