Centrinės ir Rytų Europos akvakultūros centrų tinklo nariai šiemet susitinka Lietuvoje

Data

2013 05 10

Įvertinimas
0

Gegužės 15 d. Lietuvoje įvyks Centrinės ir Rytų Europos akvakultūros centrų tinklo (NACEE) narių susitikimas. Kiekvienais metais NACEE rengia akvakultūros centrų tinklo direktorių ir ekspertų susitikimus, tematinius seminarus-konferencijas, jaunųjų mokslininkų konferencijas. Šiais metais kasmetinis NACEE narių susitikimas vyks Lietuvoje. Susitikime dalyvaus 29 skirtingų šalių NACEE atstovai iš Baltarusijos, Lenkijos, Lietuvos, Vengrijos, Latvijos, Moldovos, Rusijos Federacijos, Ukrainos, Čekijos ir kt.

Žuvininkystės tarnyba nuo 2010 m. yra Centrinės ir Rytų Europos akvakultūros centrų tinklo  (NACEE) narė. NACEE – tai savanoriška ir nepriklausoma Centrinės ir Rytų Europos su akvakultūra susijusių institucijų, įstaigų, organizacijų ir kitų juridinių asmenų sąjunga, įsteigta 2004 m.

Pagrindiniai NACEE tikslai yra: skatinti akvakultūros augimą ir su tuo susijusius šviečiamuosius, mokslinius ir inovacinius darbus; skatinti tvarų Centrinės ir Rytų Europos regiono vystymąsi, saugoti vandens išteklius; integruotis į Europos tyrimų ir aukštojo mokslo sritis, skatinant akvakultūros veikėjų ir mokslininkų bendradarbiavimą.

NACEE veiklos sritis apima visapusį ir visavertį informavimą apie vidaus vandenų žuvininkystės problemas atskirose šalyse ir visame regione, visapusį bendradarbiavimą mokslinių tyrimų, naujų žuvininkystės technologijų diegimo srityje.

Žuvininkystės tarnybos prie ŽŪM informacija