Akvakultūros sektoriaus, socialiniai-ekonominiai partneriai, mokslo bendruomenės, taip pat suinteresuoti valstybės ir kitų institucijų atstovai kviečiami dalyvauti apklausoje dėl 2021–2027 m. Europos jūrų reikalų, žuvininkystės ir akvakultūros fondo (EJRŽAF) II Sąjungos prioriteto „Darnios akvakultūros veiklos ir žvejybos bei akvakultūros produktų perdirbimo ir prekybos skatinimas“ lėšomis finansuotinų veiklų, kurios galėtų efektyviau prisidėti prie akvakultūros ir žuvų perdirbimo sektoriaus darnios plėtros bei racionaliausių problemų sprendimų ir geresnio poreikių tenkinimo.

 

Žemės ūkio ministerija kreipiasi į visuomenę ir suinteresuotas grupes kviesdama išsakyti savo nuomonę apklausoje iki š. m. balandžio 30 d.

Laukiama ir nevyriausybinių organizacijų, Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bei kitų organizacijų nuomonė.

 

Viešosios konsultacijos tikslas – išsiaiškinti suinteresuotų grupių nuomones ir gauti pasiūlymus dėl finansuotinų veiklų pagal EJRŽAF II Sąjungos prioritetą.

Viešosios konsultacijos metodas – konsultacija su visuomene (viešoji apklausa).

Rezultatų panaudojimas – rezultatai bus naudojami rengiant Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2021–2027 metų veiksmų programos projektą.

Viešosios konsultacijos trukmė – iki 2020 m. balandžio 30 d.

 

Prašome užpildyti apklausą čia > https://forms.gle/9UzzXyUUzSJbRbJk6

 

Bendra EJRŽAF II prioriteto apžvalgą rasite paspaudę čia.

Žvejybos ir akvakultūros regionų vietos veiklos grupių nariai, žvejybos, akvakultūros sektoriaus, socialiniai-ekonominiai partneriai, mokslo bendruomenės, taip pat suinteresuoti valstybės ir kitų institucijų atstovai kviečiami dalyvauti apklausoje dėl 2021–2027 m. Europos jūrų reikalų, žuvininkystės ir akvakultūros fondo (EJRŽAF) III Sąjungos prioriteto „“ lėšomis finansuotinų veiklų, kurios galėtų efektyviau prisidėti prie tvaraus žvejybos bei akvakultūros bendruomenių vystymosi skatinimo.

Žemės ūkio ministerija kreipiasi į visuomenę ir suinteresuotas grupes kviesdama išsakyti savo nuomonę apklausoje iki š. m. gegužės 3 d. Laukiama ir nevyriausybinių organizacijų, Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bei kitų organizacijų nuomonė.

Viešosios konsultacijos tikslas – išsiaiškinti suinteresuotų grupių nuomones ir gauti pasiūlymus dėl finansuotinų veiklų pagal EJRŽAF III Sąjungos prioritetą.

Viešosios konsultacijos metodas – konsultacija su visuomene (viešoji apklausa).

Rezultatų panaudojimas – rezultatai bus naudojami rengiant Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2021–2027 metų veiksmų programos projektą.

Viešosios konsultacijos trukmė – iki 2020 m. gegužės 3 d.

Prašome užpildyti apklausą čia: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOIIDUbMXCnVkg7z9UjjhwELod8Wq_P4c1uSRoLPQrZcUrzA/viewform

Bendra EJRŽAF III prioriteto apžvalga čia.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-16