Registro tvarkymo įstaigos ir jų funkcijos, kur kreiptis norint įregistruoti traktorių ar kitą techniką

Vadovaujančioji registro tvarkymo įstaiga yra Žemės ūkio ministerija, kuri koordinuoja registro tvarkymo įstaigų darbą, tvirtina registravimo taisykles ir kitus teisės aktus, užtikrina, kad registras būtų tvarkomas laikantis teisės aktų reikalavimų bei vykdo kitas funkcijas. Registro tvarkymo įstaiga – valstybės įmonė Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras, vykdo šias svarbiausias funkcijas: organizuoja registro sąveiką su kitais registrais, eksploatuoja registro duomenų rinkimo ir saugojimo sistemą, užtikrina, kad funkcionuotų registro duomenų bazė, teikia registro duomenis duomenų gavėjams. Traktorius registruoja registro tvarkymo įstaigos – savivaldybių administracijos.

Į ką  kreiptis Jūsų savivaldybėje, norint įregistruoti traktorių, savaeigę mašiną ar priekabą, pakeisti jau įregistruotos technikos registro duomenis ar gauti konsultaciją registravimo klausimais?

 

Tarnyba

Vardas

Pavardė

Tel. Nr.

El. paštas

Akmenės r. sav.

Alvydas

Badaukis

8 425 59 777;

8 673 73 582

alvydas.badaukis@akmene.lt

Alytaus r. sav.

Žydrūnas

Geležauskas

8 315 55 997

zydrunas.gelezauskas@arsa.lt

Anykščių r. sav.

Valdas Aloyzas

Savickas

 8 687 83 501;

8 381  59 379

valdas.savickas@anyksciai.lt

Birštono sav.

Jonas

Kederys

8 319  45 185

jonaskederys@birstonas.lt

Biržų r. sav.

Vaclovas

Kurkauskas

8 616 93 619;

8 450  43 152

vaclovas.kurkauskas@birzai.lt

Druskininkų sav.

Alvydas

Vengrauskas

8 614 25826;

8 313  52 117

alvydas.v@druskininkai.lt

Elektrėnų sav.

Vladas

Mažeika

8 528  58 046;

8 698 09890

vladas.mazeika@elektrenai.lt

Ignalinos r. sav.

Alvydas

Kardelis

8 615 35 044;

8 386  52 106

alvydas.kardelis@ignalina.lt

Jonavos r. sav.

Mindaugas

Skorupskas

8 349  50 002

mindaugas.skorupskas@jonava.lt

Joniškio r. sav.

Arūnas

Rimkus

8 686 49 562;

8 426  51 080

arunas.rimkus@joniskis.lt

Jurbarko r. sav.

Vincentas

Pocius

8 615 32495;

8 447 70194

v.pocius@jurbarkas.lt

Kaišiadorių r. sav.

Rytis

Kimbirauskas

8 672 97558;

8 346  20 473

rytis.kimbirauskas@kaisiadorys.lt

Kalvarijos sav.

Liudas

Zdanys

8 605 67503;

8 343  34 102

liudas.zdanys@kalvarija.lt

Kauno m. sav.

Vima

Radikienė

8 37 422724

vilmaridikiene@kaunas.lt

Kauno r. sav.

Viktor

Aleksejevič

8 687 42 520;

8 373  05 578

viktor.aleksejevic@krs.lt

Kazlų Rūdos sav.

Gintautas

Valaitis

8 343 95188

gintautas.valaitis@kazluruda.lt

Kėdainių r. sav.

Aurimas

Pavolis

671 70627

8 347  69 546

aurimas.pavolis@kedainiai.lt

Kelmės r. sav.

Marius

Šarauskas

8 427  61 085

8 655  49 267

marius.sarauskas@kelme.lt

Klaipėdos r. sav.

Mindaugas

Gerdauskis

8 655 9 48 11;

8 46 211116

mindaugas.gerdauskis@klaipedos-r.lt

Kretingos r. sav.

Alfonsas

Vaišnoras

8612 96751;

8 445  51 262

alfonsas.vaisnoras@kretinga.lt

Kupiškio r. sav.

Saulius

Kareiva

8 459  35 612

8 62024527

saulius.kareiva@kupiskis.lt

Lazdijų r. sav.

Kęstutis

Sujeta

8 318  66 138

8 663 65 958

kestutis.sujeta@lazdijai.lt

Marijampolės sav.

Algirdas

Juškevičius

8 343  91 290;

8 611 42 169

algirdas.juskevicius@marijampole.lt

Mažeikių r. sav.

Almantas

Viskantas

8 443 95 335;

 8 658 18 673

almantas.viskantas@mazeikiai.lt

Molėtų r. sav.

Arūnas

Siminkevičius

8 383  54 736

a.siminkevicius@moletai.lt

Pagėgių sav.

Gvidas

Stanišauskas

8 65686217;

8 44157764

g.stanisauskas@pagegiai.lt

Pakruojo r. sav.

Alfonsas

Sviderskis

8 421  69 089

alfonsass@pakruojis.lt

Panevėžio r. sav.

Arvydas

Paukštė

8 455  82 506

arvydas.paukste@panrs.lt

Pasvalio r. sav.

Justas

Zabela

8 662 22 382;

8 662 22 382

j.zabela@pasvalys.lt

Plungės r. sav.

Artūras

Majus

8 448  72 428;

8 612 64975

majus@plunge.lt

Prienų r. sav.

Alvidas

Rinkevičius

8 319  61 164

alvidas.rinkevicius@prienai.lt 

Radviliškio r. sav.

Remigijus

Jankus

8 422  69 141;

8 698 56 794

remigijus.jankus@radviliskis.lt

Raseinių r. sav.

Raimundas

Petroševičius

8 428  79 588;

8 686 58636

raimundas.petrosevicius@raseiniai.lt

Rietavo sav.

Alfonsas

Stabingis

8 448  73 218

a.stabingis@rietavas.lt

Rokiškio r. sav.

Sigitas

Kirlys

8 458  51 686

s.kirlys@post.rokiskis.lt

Skuodo r. sav.

Raimondas

Liubartas

8 440  70 152;

8 69640809

raimondas.liubartas@skuodas.lt

Šakių r. sav.

Deividas

Romikaitis

8 345  60 225;

8 625 98574

deividas.romikaitis@sakiai.lt

Šalčininkų r. sav.

Andžej

Kulevičius

8 380  30 199

andzej.kulevicius@salcininkai.lt

Šiaulių m. sav.

Linas

Grikšas

8 41 596319

v.dagis@siauliai.lt

Šiaulių r. sav.

Artūras

Žilinskas

8 415  47 058;

8 687 92 206

arturas.zilinkas@siauliuraj.lt

Šilalės r. sav.

Vidas

Toleikis

 8 449 45339;

 8 614 00317

vidas.toleikis@silale.lt

Šilutės r. sav.

Vaidotas

Vilkas

8 441  52 306;

8 630 36779

vaidotas.vilkas@silute.lt

Širvintų r. sav.

Mindaugas

Staniulis

8 686 31760

mindaugas.staniulis@sirvintos.lt

Švenčionių r. sav.

Arvydas

Nalivaika

8 38766379;

8 687 73875

traktoriai@svencionys.lt;

arvydas.nalivaika@svencionys.lt

Tauragės r. sav.

Daiva

Jacikevičienė

8 446  62 854;

8 672 87 470

daiva.jacikeviciene@taurage.lt

Telšių r. sav.

Darius

Klemanskas

8 444  51 349

darius.klemanskas@telsiai.lt

Trakų r. sav.

Gintautas

Karlonas

8 528  54 034

Gintautas.karlonas@trakai.lt

Ukmergės r. sav.

Kęstutis

Rimas

8 340  60 349;

8 698 31865  

kestutis.rimas@ukmerge.lt

Utenos r. sav.

Rimigijus

Trinkūnas

8 389  63 892

rimigijus.trinkunas@utena.lt

Varėnos r. sav.

Rimvydas

Navickas

8 310  51 363

rimas.navickas@varena.lt

Vilkaviškio r. sav.

Michailas

Počepovičius

8 612  56 812;

342 60009

michailas.pocepovicius@vilkaviskis.lt

Vilniaus m. sav.

Gedas

Šaltinis

8 521  12 500

gedas.saltinis@vilnius.lt

Vilniaus r. sav.

Gediminas

Janavičius

8 527  26 065

gediminas.janavicius@vrsa.lt

Visagino sav.

Alvydas

Kardelis

8 386  54 621

a.kardelis@ignalina.lt

Zarasų r. sav.

Stasys

Navickas

8 385  37 185

stasys.navickas@zarasai.lt

 

Registro duomenų teikimo, paieškos registre ir kitais registro informacinės sistemos veikimo klausimais platesnę informaciją teikia VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro  Žemės ūkio subjektų registrų ir rinkos informacijos departamento Žemės ūkio technikos registro skyriaus darbuotojai, tel. (8 5)  266 5881, (8 5)  266 0640.

Registro tvarkymo įstaigų veiklą, registro objektų registravimo klausimus koordinuoja ir susijusius teisės aktų projektus rengia Žemės ūkio ministerijos Žemės tvarkymo ir melioracijos skyrius.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-09