Žemėtvarka

Nacionalinė žemės tarnyba prie Žemės ūkio ministerijos yra įstaiga prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos, įgyvendinanti valstybės politiką žemės tvarkymo ir administravimo, žemės reformos, žemėtvarkos planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, apskaitos, geodezijos, kartografijos, valstybinių erdvinių duomenų rinkinių ir žemėlapių rengimo srityse. Plačiau http://www.nzt.lt/

Valstybės įmonė Valstybės žemės fondas (toliau – Valstybės žemės fondas) yra stambiausia Lietuvos įmonė, vykdanti žemės reformos, žemėtvarkos, teritorijų planavimo, nekilnojamojo turto kadastro, geodezijos, dirvožemio tyrimo ir vertinimo, melioracijos kadastro, žemės konsolidacijos projektų rengimo bei įgyvendinimo darbų organizavimo, taip pat valstybinės žemės sklypų pardavimo ir nuomos aukcionų darbus.

Valstybės žemės fondas turi skyrius didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Taip pat turi gamybines grupes, teikiančias paslaugas gyventojams Ignalinoje, Anykščiuose, Zarasuose, Molėtuose, Utenoje, Rokiškyje ir Skuode.

Paslaugų užsakovai gali kreiptis į bet kurį artimiausią skyrių (grupę), jiems bus suteikiama informacija apie paslaugos atlikimo galimybę ir terminus. Valstybės žemės fondas, naudodamasis moderniausia programine ir kompiuterine įranga bei turėdamas apie 400 kvalifikuotų specialistų, gali atlikti sudėtingus, didelės apimties ir skubius darbus.

Iki 2010-10-21 įmonės pavadinimas buvo VĮ Valstybinis žemėtvarkos institutas. Plačiau http://www.vzf.lt

 Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinė sistema

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-05-27