exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-04 18:00 iki 2020-12-06 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Žemėtvarka

Nacionalinei žemės tarnybai prie Žemės ūkio ministerijos patikėta įgyvendinti valstybės politiką žemės tvarkymo ir administravimo (įskaitant nuosavybės teisių į žemė atkūrimą ir kitus žemės reformos darbus), racionalaus žemės fondo naudojimo bei geodezijos ir kartografijos srityse. Plačiau http://www.nzt.lt/

VĮ Valstybės žemės fondas yra stambiausia Lietuvos įmonė, vykdanti žemėtvarkos, teritorijų planavimo, geodezijos, GIS, dirvožemio tyrimo ir vertinimo, melioracijos kadastro darbus. VĮ Valstybės žemės fondas turi gamybinius padalinius didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Taip pat turi gyventojams teikiančias paslaugas grupes Ignalinoje, Anykščiuose ir Skuode. Paslaugų užsakovai gali kreiptis į bet kurį artimiausią padalinį, jiems bus suteikiama informacija apie paslaugos atlikimo galimybę, terminus ir, esant reikalui, patars, kuris padalinys atlieka vienokius ar kitokius darbus. Fondas turi įvairių licencijų, atestatų bei sertifikatų paslaugoms atlikti. Yra apsirūpinęs įvairia programine ir kompiuterine įranga. Darbus gali atlikti skaitmenine ir analogine forma. Turėdamas per 300 kvalifikuotų specialistų gali atlikti didelės apimties ir skubius darbus.

Iki 2010-10-21 įmonės pavadinimas buvo VĮ Valstybinis žemėtvarkos institutas. Plačiau http://www.vzf.lt

 Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinė sistema

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-11-17