Pagalba ūkiams

Mobilioji Žemės ūkio ministerijos komanda pagelbės ūkininkams spręsti sunkumus

Susidūrę su sunkumais ūkininkai nuo šiol iškilusius nesklandumus galės spręsti greičiau ir paprasčiau, padedami mobiliosios Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) komandos. Komanda kiekvieną savaitę vyks pas užsiregistravusius ūkininkus  ir padės jiems atsakyti į kilusius klausimus.

„Susitikimuose su ūkininkais, kokiame Lietuvos kampelyje bebūčiau, pastebiu akivaizdžią tendenciją – iškilus sunkumams žemdirbiai pasigenda konkrečios pagalbos. Mūsų mobili komanda paims ūkininką už rankos ir nuves ten, kur reikia, išsamiai paaiškins, ko galima tikėtis, kokia parama ūkis gali pasinaudoti, patars, kokia linkme eiti. Padarysime viską, kad paprastam žmogui būtų aišku, kaip išspręsti kylančias problemas“, – teigia žemės ūkio ministras Giedrius Surplys.

Norint, kad pas Jus atvyktų mobilioji komanda, tereikia užsiregistruoti ir užpildyti šią formą nurodant savo kontaktus bei pažymint Jums aktualius vieną ar kelis klausimus bei temas ir atsiųsti nurodytu el. paštu.  Jei sau aktualios temos neradote, įrašykite savo temą. Pagal tai, kokia yra aktualija, priklausys ir tuo metu vykstančios komandos sudėtis. Jei siekiančių pagalbos ūkių užsiregistruos labai daug, prioritetas bus teikiamas turintiems finansinių sunkumų ir/ar ieškantiems atsakymų į kuo daugiau klausimų.

Mobiliąją komandą sudaro ŽŪM atstovai, taip pat Nacionalinės mokėjimo agentūros, Nacionalinės žemės tarnybos, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, Valstybinės augalininkystės tarnybos ir VšĮ „Ekoagros“ specialistai.

Informaciją apie atliktus mobiliosios komandos darbus galite sekti mūsų interneto svetainėje bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/zemesukioministerija/

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-02-11