Žemės ūkio ministro įgaliojimus perėmė Giedrius Surplys

Data

2018 05 15

Įvertinimas
6
DSC_0048.JPG

Šiandien šalies premjeras Saulius Skvernelis Žemės ūkio ministerijoje pristatė naująjį žemės ūkio ministrą Giedrių Surplį, kuriam įgaliojimus perdavė buvęs ministerijos vadovas Bronius Markauskas.

Susitikimo su ministerijos darbuotojais metu Ministras Pirmininkas pastebėjo, kad naujojo ministro laukia tikrai didelis iššūkis.

„Sfera ir temos yra labai specifinės, nėra taip paprasta į jas įsigilinti. Linkiu, kad greitai pavyktų tapti tikruoju žemės ūkio politikos formuotoju ir žinovu, suburti komandą, gebančią būti ir gerais vadybininkais, ir ekspertais bei pasiekti tikslų, kurių nori žemės ūkis“, – linkėdamas naujajam žemės ūkio ministrui entuziazmo kalbėjo premjeras S. Skvernelis.

Ministras G. Surplys prašė ministerijos darbuotojų išnaudoti jo žinias bei norą bendradarbiauti.

„Buvimas ne ekspertu suteikia privilegiją kalbėtis bei visus išklausyti. Labai tikiuosi, kad visi kartu sugrąžinsime bendrystę tarp Lietuvos ūkininkų, kad galime pakeisti kaimo veidą, modernizuoti žemės ūkį, rasti naujų rinkų, naujų spalvų. Kviečiu visus dalytis savo idėjomis, inovatyviomis mintimis, kalbėtis apie viską, kas naujoviška, įdomu, netradiciška, tikrai būsite išklausyti“, – geros nuotaikos nestokojo ministras G. Surplys.

Buvęs ministras B. Markauskas  padėkojo ministerijos kolektyvui ir, pratęsdamas tradiciją, įteikė portfelį naujajam ministerijos vadovui.