Žemės ūkio ministrė prof. Kazimiera Prunskienė vyksta į Vokietiją ir Jungtinę Karalystę

Data

2005 09 08

Įvertinimas
0
 

Žemės ūkio ministerija


2005-09-08

PRANEŠIMAS SPAUDAI

ŽEMĖS ŪKIO MINISTRĖ PROF. KAZIMIERA PRUNSKIENĖ VYKSTA Į VOKIETIJĄ IR JUNGTINĘ KARALYSTĘ

 

Žemės ūkio ministrė prof. Kazimiera Prunskienė rugsėjo 8-10 dienomis Berlyne dalyvaus Europos moterų vadybos tarptautinio vystymo tinklo (EWMD) tarptautinėje konferencijoje „IŠŠŪKIAI EUROPAI – STRATEGIJOS, PRIORITETAI IR SPRENDIMAI POLITIKOJE, VERSLE IR ŽINIASKLAIDOJE“.

 

Prof. Kazimiera Prunskienė rugsėjo 8 d. skaitys sveikinimo kalbą, rugsėjo 9 d. skaitys konferencijos atidarymo pranešimą, rugsėjo 10 d. dalyvaus podiumo diskusijoje kartu su Vladimir Špidla, ES užimtumo, socialinių reikalų ir lygių galimybių komisaru, Maria Rauch-Kallat, Austrijos sveikatos apsaugos ir moterų klausimų ministre, Irene Natividad, Pasaulinės moterų viršūnių konferencijos pirmininke ir Tulu Gümüstekin, Viešųjų strategijų patariamosios grupės generaline direktore (Belgija) tema „Iššūkiai Europai – įgytos pamokos ir reikalavimai Europai“.

 

Rugsėjo 10-12 dienomis ministrė Kazimiera Prunskienė dalyvaus Jungtinėje Karalystėje neformaliame ES žemės ūkio ir aplinkos ministrų susitikime, kuriame pakviesti dalyvauti daugiau kaip 50 ministrų iš ES šalių ir šalių kandidačių.

 

Rugsėjo 12-13 d. Airijoje ministrė Kazimiera Prunskienė susitiks su Airijos žemės ūkio ir maisto ministre Mary Coughlan ir aptars PPO, Europos Komisijos komunikato ES Tarybai dėl rizikos ir krizių valdymo žemės ūkyje, cukraus režimo reformos ir kitas aktualias temas.

 

 

Artūras Vaškevičius 

Žemės ūkio ministrės atstovas spaudai

el.paštas: arturas@zum.lt, tel.: (8~5) 239 8424; mob.: (8~620) 73983