Vyriausybės ir studentų projektas: šiandien ministerija turi naują laikiną vadovę

Data

2018 11 15

Įvertinimas
4
DSC_0896.JPG

Šiandien Žemės ūkio ministerijai (ŽŪM) vadovauja Aleksandro Stulginskio universiteto ketvirtakursė Liveta Budreckytė, konkurso „Studente, tapk ministru“ nugalėtoja.

Kartu su žemės ūkio ministru Giedriumi Surpliu ji dalyvauja įvairiuose pasitarimuose, susitikimuose, taigi turi galimybę savo akimis išvysti ministro darbo kasdienybę. Galimybę pažinti ministerijų „virtuvę“ turi dar 16 studentų, Tarptautinės studentų dienos proga dalyvaujančių projekte „Vyriausybę keičia studentai“.

„Smagu, kad jaunimas yra toks aktyvus, domisi politika ir, žinoma, žemės ūkio sritimi. Esu tikras, kad ši patirtis kiekvienam studentui bus labai naudinga ateityje. Na, o mums tai puiki proga sužinoti, kaip viena ar kita sritis atrodo iš jaunimo perspektyvos,“ – pradėjęs bendrą darbą su jaunąja ministre kalbėjo G. Surplys.

„Ši iniciatyva yra puikus būdas prisidėti prie kaimiškų vietovių gerovės kūrimo ir puoselėjimo. Pagrindinė idėja, kurią nešuosi į Žemės ūkio ministeriją – jaunam žmogui patrauklaus kaimo kūrimas“, – sakė šiandien žemės ūkio ministre tapusi L. Budreckytė, pati studijuojanti agronomiją.

Lapkričio 16 d. visi projekto dalyviai Vyriausybėje susitiks su Premjeru Sauliumi Skverneliu.