Viešiesiems pirkimams – dar daugiau ūkininkų produkcijos

Data

2020 06 03

Įvertinimas
0
bb.jpg

Ūkininkai ir kiti smulkūs gamintojai, apsisprendę dalyvauti centralizuotuose viešuosiuose pirkimuose, jau netrukus galės perkančiosioms organizacijoms siūlyti ne tik pieną ir duoną bei jų gaminius, bet dar daugiau maisto  produktų.

Viešoji įstaigą CPO LT savo elektroniniame kataloge  plečia maisto produktų asortimentą ir jį papildo daržovėmis ir vaisiais (šviežiais, šaldytais, konservuotais ir kitaip apdorotais), mėsa ir jos produktais, kiaušiniais. Ateityje į CPO LT administruojamą elektroninį katalogą numatoma įtraukti žuvies, bakalėjos ir kitus maisto produktus, kurie reikalingi perkančiųjų organizacijų maitinimo paslaugų teikimui.

Siekdama užtikrinti, kad rinkos dalyviai siūlytų perkančiosioms organizacijoms reikiamus produktus, CPO LT paskelbė šių maisto produktų techninių specifikacijų projektus. Pastabas ir pasiūlymus  tiekėjai  gali teikti iki  2020 m. birželio 12 d. Centrinėje viešųjų pirkimų informacinėje sistemoje arba elektroniniu paštu (d.navickas@cpo.lt).

Su techninėmis prekių specifikacijomis galima susipažinti:

1) daržovių ir vaisių (šviežių, šaldytų, konservuotų ir kitaip apdorotų), skelbimo Nr. 489469;

2) mėsos ir jos produktų, skelbimo Nr. 489470;

3) kiaušinių, skelbimo Nr. 489473.

Patikslinus technines specifikacijas pagal tiekėjų pateiktas pastabas ir pasiūlymus, jos bus įtrauktos  į elektroninį katalogą.

CPO LT kviečia suinteresuotus tiekėjus ir jų organizacijas susipažinti su paskelbtais dokumentais ir aktyviai teikti savo pastabas bei pasiūlymus techninėse specifikacijose nurodytiems produktams.