UAB „Šiauliai logistic center“ - viena greičiausiai pastatytų įmonių

Data

2012 11 07

Įvertinimas
0

Šiandien žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius įteikė veterinarinio patvirtinimo sertifikatą žuvies ir mėsos pusgaminių gamybos įmonės UAB „Šiauliai logistic center“ (Birutės skg. 10, Maceinių km., Plungės raj.) bendrasavininkui Liudui Skėriui. Šiuo sertifikatu patvirtinta, kad įmonė atitinka visus teisės aktų bei veterinarinius reikalavimus ir gali pradėti vykdyti maisto tvarkymo veiklą.

Įteikdamas patvirtinimo sertifikatą, žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius pasidžiaugė, kad regione veiklą pradeda dar viena stambi gamybos įmonė. Ministras buvo nustebęs kaip greitai ši įmonė buvo pastatyta... ”dar vasarą (birželio mėn. gautas leidimas) važiavau pro šalį nieko nebuvo, o dabar – prašom...” džiaugėsi ministras. Jo įsitikinimu, naujos ir modernios maisto gamybos įmonės atidarymas ne tik sukurs daug naujų darbo vietų, bet ir prisidės didinant šalies eksporto galimybes.

Naujoji įmonė pilnu pajėgumu planuoja pradėti veikti jau nuo kitos savaitės. Projektinis UAB „Šiauliai logistic center“ pajėgumas – 1 000 tonų produkcijos per mėnesį. Tai bus viena didžiausių žuvies ir mėsos pusgaminių gamybos įmonių Lietuvoje. Įmonė savo gaminių asortimente yra numačiusi įvairius žuvies, mėsos, daržovių pusgaminius (koldūnus), kurių didžiąją dalį planuojama eksportuoti į kitas šalis.

Įmonė daug investavo į naujas žaliavų perdirbimo technologijas, kurios padės užtikrinti aukštą produktų kokybę ir platų asortimentą. Kad vartotojus pasiektų saugūs produktai, įmonėje diegiama pažangiausia savikontrolės sistema (RVASVT), užtikrinanti produktų kontrolę visuose jų gamybos etapuose. Įmonėje dirbs apie 120 darbuotojų, kurių kvalifikacija bus nuolat tobulinama profesinių įgūdžių mokymuose ir seminaruose.

„Šiuolaikiškos, turinčios didelį gamybinį potencialą, įmonės atidarymas yra svarbus argumentas, derantis dėl galimybių Lietuvos maisto gamintojams eksportuoti savo produkciją į kitas didžiąsias pasaulio rinkas. Neabejoju, kad šių metų birželio 1 d. su Kinijos Liaudies Respublika suderintas žuvininkystės produktų eksporto sertifikatas pasitarnaus šios įmonės stabiliam augimui. Mūsų šalyje nėra daug tikrai modernių ir didelius gamybinius pajėgumus turinčių maisto pramonės įmonių, todėl tikimės, kad įmonės veikla bus sėkminga ir ji savo kokybiškais gaminiais paįvairins ne tik vietinę rinką, bet ir pasieks užsienio šalių vartotojų stalus“, – sveikindamas įmonės vadovą, sakė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktorius dr. Jonas Milius.

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija