Tykaus Kūčių vakaro ir džiugaus šv. Kalėdų ryto!

Data

2010 12 22

Įvertinimas
0

 

Trečius metus turiu garbės į ūkininkus, kaimo bendruomenes ir miestelėnus artėjančių didžiųjų metinių švenčių proga kreiptis kaip žemės ūkio ministras. Šiomis dienomis išgyvenu dvilypius jausmus. Iš vienos pusės džiaugsmą, kurį patiriu lankydamasis rajonuose ir miestuose vykstančiuose šventinio šurmulio pilnuose renginiuose, iš kitos pusės – ramybę, kurią teikia susikaupimo ir apmąstymų kupinas Adventas. Kai iš įvairiaspalvėmis lemputėmis nutviekstų miestų grįžtu į savo namus, pro kurių langus matyti visu savo baltu didingumu ant laukų ir miškų išsiskleidusi žiema, pajuntu, kaip pasiilgau ramių Kūčių ir linksmo namiškių klegesio šv. Kalėdų rytą. Man šios šeimos šventės pačios gražiausios buvo ir yra kaime.

 

Dešimtus metus Kauno Rotušės aikštėje rengiu prakartėlę. Joje ant minkšo šieno ne tik šventoji šeimyna. Užėję į šalia esančią nedidelę patalpą, pamatysite ir keletą avelių. Atveždamas ir įkurdindamas jas šalia prakartėlės, noriu miestelėnams priminti gyvenimo kaime jaukumą ir šilumą.

 

Iki Kūčių vakaro likus dar keletui dienų, ūkininkus, kaimo bendruomenes skatinu pasidomėti ir padėti nepriteklių ar vargą išgyvenantiems kaimynams. Teatneša ir Jiems šios šventės mielą padėkos artimui jausmą. Viliuosi, kad prie šio raginimo prisijungs ir savo produkcija prekiaujantys ūkininkai - nustebinkite gerumu sunkiau besiverčiančius miestelėnus.

 

Tykaus Jums Kūčių vakaro ir džiugaus šv. Kalėdų ryto - tegul šios šventės mums visiems padeda rasti santarvę viduje, ramybę šeimoje, sėkmę darbuose.

 

 

 

      Žemės ūkio ministras                                                                                          Kazys Starkevičius