Tarptautinės parodos lankytojai vėl sulauks jau pamėgto lietuviško alaus „HORN Premium”

Data

2003 12 31

Įvertinimas
0

 

ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS

 

VIEŠŲJŲ RYŠIŲ SKYRIUS

 

Informacija

 

2003 m. gruodžio 31 d.


Tel.: 239 10 16,  Faks.: 239 10 15;
http://www.old.zum.lt ; el.paštas: [email protected]

 

TARPTAUTINĖS PARODOS LANKYTOJAI VĖL SULAUKS JAU PAMĖGTO LIETUVIŠKO ALAUS „HORN PREMIUM”

 

Sausio 16-25 dienomis Berlyne vyksiančios vienos didžiausių Europoje maisto ir žemės ūkio bei sodininkystės parodos „Gruene Woche 2004“ („Žalioji savaitė 2004“) lankytojus originaliame, etnografinę Lietuvos sodybą primenančiame stende aukštos kokybės alumi „HORN Premium” vėl vaišins viena didžiausių mūsų šalies alaus gamintojų  - akcinė bendrovė „Ragutis”.

 „Atrodo, kad jau neįmanoma nustebinti geru alumi garsėjančios Vokietijos gyventojų, tačiau pernai metų parodos  lankytojai nuo ryto iki vakaro buvo apsėdę stilizuotos smuklės stalus, noriai gurkšnojo ir gyrė lietuvišką alų, vėliau jį pirko išpilstytą į butelius ir nešėsi namo“, – džiaugėsi pernai parodoje Berlyne dalyvavusios akcinės bendrovės „Ragutis” atstovai.

Alus „HORN Premium” pradėtas gaminti  2002 metais, baigus paskutinį „Ragučio“ modernizavimo etapą. „HORN Premium” – tai 5,2 proc. stiprumo alus, išsiskiriantis ypatingu švelniu skoniu ir standžia puta, pilstomas į 0,5 litro butelius ir skardines. Tik pasirodęs rinkoje, šis alus tarptautinėje žemės ūkio, maisto ir pakuočių pramonės parodoje „AgroBalt” buvo apdovanotas aukso medaliu. Šiuo metu bendrovė gamina tris „HORN" alaus rūšis: 4,7 proc. stiprumo „HORN Pils“, 5,2 proc. stiprumo „HORN Premium“ ir 7,4 proc. stiprumo „HORN Imperial Porteris“.

Viena moderniausių Lietuvos įmonių, šiuo metu užimanti 10,1 proc. šalies alaus rinkos, AB „Ragutis“ per šių metų 11 mėnesių Lietuvos rinkoje realizavo per 21 mln. litrų alaus, o tai yra 10 proc. daugiau nei pernai per tą patį laikotarpį.

Tarptautinė paroda „Gruene Woche 2004“, kurios šūkis šiemet yra „Sveika mityba – sumanus vartojimas“, vyks jau 69 kartą nuo 1926 metų. Joje bus pateikta daug naujovių vaisių, daržovių augintojams bei perdirbėjams, žuvies, mėsos, pieno produktų, gėrimų gamintojams, ypač akcentuojant ekologinį ūkininkavimą. Parodos metu vyks tarptautiniai susitikimai, diskusijos, kitos teorinės konferencijos ir praktiniai žemės ūkio technologijų pasiekimų demonstravimai. Maisto produktų ir gėrimų gamintojai iš viso pasaulio naudojasi šia paroda stiprindami įvaizdį bei ieškodami naujų rinkų savo produkcijai.

 

Parengė Jurga Palionytė

 

Cituojant pranešimus, šaltinį prašome nurodyti.
Jeigu kiltų neaiškumų, prašome informuoti.