Tarptautinėje parodoje „IRAN PLEX 2015“ pristatomi lietuviški gaminiai

Data

2015 10 29

Įvertinimas
0
wheat-1920x1200.jpg

Jau šį penktadienį Irane prasideda tarptautinė paukštininkystės, gyvulininkystės, pienininkystės bei įrengimų paroda „IRAN PLEX 2015“.

 

Kasmet vykstanti paroda sulaukia vis didesnio lankytojų dėmesio – importuotojų, eksportuotojų, didžiųjų prekybos centrų atstovų, didmenininkų iš daugiau nei 19 pasaulio šalių (Europos, Amerikos, Afrikos, Azijos, Australijos). Parodoje „IRAN PLEX 2015“  pristatoma įvairi produkcija, paslaugos bei įrengimai: pieno produktai, mėsos gaminiai, kiaušiniai, paukštininkystė bei veislininkystė, pašarų perdirbimo įranga bei reikmenys.

Praėjusiais metais joje dalyvavo daugiau nei 403 dalyvių iš 24 pasaulio šalių. Šiemet  parodoje laukiama daugiau nei 600 dalyvių ir apie  40 tūkst. verslo atstovų.

Parodoje „IRAN PLEX 2015“ dalyvauja nemažai profesionalių lankytojų ir vietos gamintojų: paukštynų atstovų, galvijų veisėjų, mėsos, pieno, grūdų perdirbimo įmonių, didmeninės bei mažmeninės prekybos atstovų, oficialių valdžios atstovų ir kt. Teherane apsilankys atstovai iš Kinijos Liaudies Respublikos, JAV, Malaizijos, Brazilijos, Indijos, ES ir kitų šalių.

Iranas yra viena potencialiausių šalių, importuojančių lietuvišką produkciją. Iranas – didžiausia lietuviškų javų importuotoja. Į šią šalį  2014 m. III ketvirčio – 2015 m. II ketvirčio laikotarpiu buvo eksportuota lietuviškos kilmės žemės ūkio ir maisto produktų už 184 mln. eurų. Šiemet į Iraną pieno gaminių eksportuota už 2 mln.

 

Tarptautinė paroda „IRAN PLEX 2015“ gali būti puikus šansas pasirodyti ne tik Irano, bet ir daugelyje Vidurio Azijos šalių rinkų.

Tarptautinę paukštininkystės, gyvulininkystės, pienininkystės bei įrengimų parodą „IRAN PLEX 2015“, Lietuvos įmonių jungtinį stendą ketina aplankyti LR žemės ūkio ministerijos oficiali  delegacija, vadovaujama ministrės Virginijos Baltraitienės.

Šiais metais Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių jungtiniame stende pristatoma Lietuvos žemės ūkio ir maisto pramonės subjektų veikla ir produkcija: UAB „Marijampolės pieno konservai“ (pristatoma produkcija – pieno miltai, sutirštintas pienas), AB „Kauno grūdai“ (pristatoma produkcija – kombinuoti pašarai, baltyminiai koncentratai, grūdai, ėdalas šunims, žaliavos pašarams.).

 

Paroda vyks nuo spalio 30 iki lapkričio 2 d.