Sutikime šventes su meile artimui ir džiugesiu širdy

Data

2011 12 22

Įvertinimas
0

Paskutinės Advento dienos alsuoja didžiųjų švenčių laukimu ir rūpesčiais: kas dovanų, kas įmantresnio patiekalo paieškose, o kam vis dar rūpi, kaip gražiau papuošti kvapnią žaliaskarę. Nuo pat vaikystės atsimenu, kad likus kelioms dienoms iki Kūčių, kaimynai susimatydavo vieni su kitais, linkėdavo visa ko geriausio, aplankydavo ligonius su gardesniu nešulėliu ir pažadu juos prisiminti maldose, pasidomėdavo kaimo vienišių reikalais. Labai džiaugiuosi, kad šis paprotys - parodyti dėmesį šalia esantiems, išliko ir šiandieniniame kaime. Šio pirmapradžio bendruomeniškumo nuoširdžiai linkiu visiems.

 

Ar pamenate, kai dovana buvo ir obuolys ar riešutų ryšulėlis, o šeimos šventę kūrė iki pat Kūčių vakaro išlauktas eglutės „rengimas“? Nepaisant laikmečių - Kūčias ir šv. Kalėdas apgaubia kažkoks paslaptingai džiugus visos šeimos bendravimas. Jo visada laukiu su dideliu nekantrumu ir ilgesiu.

 

Šių gražių švenčių proga, nuoširdžiausiai Jums visiems linkiu paprastų, didelių pastangų nekainuojančių vertybių grąžos į Jūsų kasdienybę. Tegul šis besibaigiančio Advento laikotarpis užpildo Jūsų sielą pilnatve, padeda rasti santarvę su savimi ir aplinka.

 

Tegul Jūsų šeimoms išaušta pats džiugiausias šv. Kalėdų rytas: namiškių veidų neapleidžia šypsenos, ant stalo nepritrūksta gardžių vaišių, o po namus pasklinda meilė ir jauki ramuma.

 

Su artėjančiomis šventėmis!

 

Žemės ūkio ministras                                                            Kazys Starkevičius