Pristatyta Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo programa

Data

2019 06 18

Įvertinimas
4
Paveikslėlis2.png

Įgyvendinant Žemės ūkio ministerijos remiamą Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programą šią savaitę organizuojami mokymai ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo bei pradinio ugdymo pedagogams.

Viena iš šios programos priemonių yra švietimo priemonių įgyvendinimas vaikų ugdymo įstaigose, nes pastebėta, kad produktų dalijimas be lydinčių švietimo priemonių – pamokų ir kitų edukacinių veiklų – neduoda didelės naudos vaikų sąmoningumo ugdymui.

Mokymų dalyviams – pedagogams – pristatyta Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programa ir išleista knyga „Auk sveikas, vaike“.

Mokomųjų priemonių komplektą „Auk sveikas, vaike“ sudaro 4 potemės: sveika mityba; vaisiai ir daržovės; pienas ir pieno gaminiai; fizinė sveikata. “. Knyga skirta skirtingo 2–4 metų ir 5–6 metų amžiaus vaikams bei 1–2 klasių ir 3–4 klasių mokiniams. Mokymo medžiaga yra prieinama visiems laisvai ir ji yra interneto puslapyje www.pienasvaisiai.lt.