Naujas Žemės ūkio paskolų garantijų fondo logotipas – bendradarbiavimo atspindys

Data

2012 12 04

Įvertinimas
0

Žemės ūkio paskolų garantijų fondas – kreditų bei lizingo garantijas teikianti institucija – mini savo veiklos 15 metų sukaktį. Per 15 metų fondo paslaugomis jau pasinaudojo virš 4 tūkst. žemdirbių ir kaimo verslininkų, garantijų dėka jie galėjo iš kredito įstaigų pasiskolinti  3 mlrd. Lt.

 „Per 15 metų įvyko nemažai pasikeitimų – keitėsi mūsų veikla, pragyvenome net kelias ekonomines krizes, ne vienas bankas pakeitė ir savininkus, ir pavadinimus, o Žemės ūkio paskolų garantijų fondas iki šiol išliko stabilus. Todėl šiandien galime pasakyti, kad esame pasirengę pokyčiams – tai naujasis mūsų įvaizdis, kuris, manome, dar labiau sustiprins mūsų bendradarbiavimą tarp kredito įstaigų ir žemdirbių“ – pristatydama naująjį logotipą kalbėjo Fondo direktorė Danguolė Čukauskienė.

Naujasis fondo ženklas,  pasak D.Čukauskienės, tai kredito įstaigų, Fondo ir kredito gavėjų glaudaus bendradarbiavimo atspindys. Sujungus du elementus, kurie simbolizuoja kredito įstaigą ir Fondą, viduryje gaunamas trečiasis, svarbiausias elementas – klientas, o stilizuotas augalas pabrėžia visų jų vystymąsi, augimą, plėtrą.

Logotipo spalvos taip pat buvo pasirinktos neatsitiktinai. Mėlyna spalva simbolizuoja mūsų dangų, vandenį, taip pat tai patikimumo, profesionalumo simbolis. Geltona spalva – tai saulės, kviečio grūdo bei optimizmo ir bendravimo spalva. Žalia spalva – augimo, gamtos klestėjimo, veržlumo simbolis.

„Tikime, kad naujasis Fondo ženklas dar geriau atspindės mūsų veiklą, bendradarbiavimą su visais partneriais, o mes stengsimės išlikti patikimu žemdirbio ir kaimo verslininko pagalbininku plėtojant žemės ūkį“ – pabrėžė Žemės ūkio paskolų garantijų fondo direktorė.