„Lietuvos agropanorama 2005"

Data

2005 09 27

Įvertinimas
0

Viešųjų ryšių skyrius

 

2005-09-27

 

„LIETUVOS AGROPANORAMA 2005"

 

Rugsėjo 29 d. – spalio 1 d. Lietuvos žemės ūkio universitete (Akademija, Kauno r.) vyks tradicinė žemės ir miškų ūkio paroda  „Lietuvos agropanorama 2005“, kurios tikslas yra pademonstruoti šiuolaikinę žemės ir miškų ūkio techniką ir technologijas, skatinti žemės ūkio verslo kontaktus bei puoselėti kaimo verslo kultūrą. Parodos organizatoriai – Lietuvos žemės ūkio ministerija ir Lietuvos žemės ūkio universitetas, parodos organizacinio komiteto garbės pirmininkė - žemės ūkio ministrė prof. habil. dr. Kazimiera Prunskienė.

Parodos „Lietuvos agropanorama 2005“ dalyviai pristatys naujoves šiose srityse: žemės, miškų ir komunalinio ūkio technika, trąšos ir augalų apsaugos priemonės, žemės ūkio produkcijos perdirbimo įranga, produktai gyvulininkystei ir fermų įranga, statybos, vandentvarkos ir šilumos ūkio įranga, ekologiški maisto produktai, daržininkystė, sodininkystė ir gėlininkystė, kaimo verslai, žemės ūkio mokslas ir konsultacinės paslaugos, leidiniai žemės ūkiui ir reklama.

Veiklių parodos organizatorių dėka, šių metų parodos kultūrinė programa bus ypač spalvinga:  vyks Lietuvos Respublikos Prezidento taurės konkūras, Lietuvos artojų varžybos, tarptautinis studentų tautinių šokių festivalis „Vivat Academia!“.

Ši paroda yra puiki proga šalies žemdirbiams, žemės ir miškų ūkio specialistams, firmų atstovams, mokslininkams ir studentams rasti atsakymus į dominančius klausimus daugiau nei keturiasdešimtyje seminarų, šiuolaikinių technologijų ir gamybos priemonių pristatymuose, įvairiuose susitikimuose ir diskusijose, kuriose bus gvildenamos naujovių diegimo, prekybos skatinimo, kokybės gerinimo, kaimo verslo kultūros puoselėjimo ir kitos aktualios temos.

Universitete rengiama paroda taip pat yra ir viena didžiausia šalyje sodinukų, dekoratyvinių augalų, lauko gėlių ir tautodailės mugė.

Parodoje demonstruojamiems eksponatams apdovanoti yra įsteigta 10 vienodos vertės medalių, bus teikiami Žemės ūkio ministerijos padėkos raštai. Vertinant eksponatus, pirmenybė teikiama lietuviškiems gaminiams, žinioms, naujovėms, naujiems konsultavimo metodams ir kt.

Rugsėjo 29 d. 12 val. Žemės ūkio universiteto  III rūmų svetainėje žiniasklaidos atstovams ir parodos svečiams rengiama spaudos konferencija.

Kiekvieną rudenį žemės ir miškų ūkio parodoje bei jos metu vykstančiuose renginiuose apsilanko daugiau kaip 50 tūkst. žmonių. Parodos lankymas nemokamas.

Informacija pasiteirauti: (8-37) 752 373

 

 

Žemės ūkio ministerijos informacija.
tel. (8~5) 239 10 16, faks.  (8~5) 239 12 12; el. paštas spauda@zum.lt