Lankosi Europos Komisijos auditoriai

Data

2005 09 27

Įvertinimas
0

 

Viešųjų ryšių skyrius

 

2005-09-27

 

LANKOSI EUROPOS KOMISIJOS AUDITORIAI

 

Rugsėjo 26 d. žemės ūkio ministrė prof. habil. dr. Kazimiera Prunskienė ir suinteresuotų institucijų atstovai susitiko su Europos Komisijos Generalinio žemės ūkio direktorato auditoriais Pol Vermute ir Pawel Janovski.

Nacionalinei mokėjimo agentūrai prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) akreditacija Europos žemės ūkio orientavimo ir garantijų fondo Garantijų skyriaus paramos priemonėms administruoti buvo suteikta 2004 m. gruodžio 24 d. Po akreditacijos NMA atitikimas akreditavimo kriterijams yra vertinamas kasmet.

Rugsėjo 26-30 dienomis vyksiančios audito misijos metu Europos Sąjungos auditoriai tikrins, kaip NMA, administruodama Europos žemės ūkio orientavimo ir garantijų fondo Garantijų skyriaus lėšas, laikosi ES teisės aktų bei nustatytų procedūrų, vertins vidaus audito funkcijas ir informacinių sistemų veikimą.

Europos Komisijos auditoriai lankysis ne tik Nacionalinėje mokėjimo agentūroje Vilniuje, bet ir jos teritoriniuose skyriuose Alytuje ir Utenoje. Vizito metu vyks ir susitikimai su LR Valstybės kontrolės bei prieš-akreditacinės institucijos - tarptautinės audito kompanijos UAB „Ernst&Young Baltic“ - atstovais.

 

Žemės ūkio ministerijos informacija.
tel. (8~5) 239 10 16, faks.  (8~5) 239 12 12; el. paštas spauda@zum.lt