Berlyne vyksiančioje parodoje bus prekiaujama lietuviškais saldainiais

Data

2003 12 12

Įvertinimas
0

ŽEMĖS ŪKIO MINISTERIJOS

 

VIEŠŲJŲ RYŠIŲ SKYRIUS

 

Informacija

 

2003 gruodžio 12 d.

 

Tel.: 2391-018, Faks. 2391-015;

http://www.old.zum.lt ;  el.paštas: [email protected]

 

BERLYNE VYKSIANČIOJE PARODOJE BUS PREKIAUJAMA LIETUVIŠKAIS SALDAINIAIS

2004 metų sausio 16-25 dienomis Berlyne vyksiančios tarptautinės maisto ir žemės ūkio bei sodininkystės parodos „Gruene Woche 2004“ („Žalioji savaitė 2004“) lankytojai galės paskanauti ir įsigyti AB ,,Vilniaus pergalė“ saldainių ir saldumynų.

          Parodos lankytojams šiais metais bus pasiūlytas visų pamėgtas įvairių formų ir keturių skonių saldainių rinkinys -,,Vilniaus Asorti“, glaistytos šokoladinės masės su grietinėle ir alkoholiu saldainiai ,,Vilnius“ bei batonėlis su riešutais ,,Pupa“. Kaip ypatinga naujiena bus pristatytos apelsinų, citrinų, braškių skonių karamelės su milteliniu įdaru ,,Burbuliai“.

Jau daugiau kaip 50 metų AB ,,Vilniaus pergalė“ konditerijos gaminiai – šokoladas, šokoladiniai saldainiai, sausainiai – džiugina pirkėjus puikia kokybe ir originaliais receptais. Visi produktai gaminami pagal saldumynų bendrovės specialistų sukurtus receptus, parenkant pačias geriausias ir kokybiškiausias žaliavas.

Bendrovėje gaminami konditerijos gaminiai yra pelnę įvairių apdovanojimų ir medalių. Likerinių saldainių rūšis „Sostinės” buvo įvertinta kaip geriausias 1997 metų Lietuvos maisto pramonės gaminys, saldainiai „Paukščių pienas” gavo parodos AgroBalt’96 medalį. Be to, „Metų gaminio” konkursą yra laimėję bendrovės gaminami sausainiai su jūros kopūstais „Jūros arkliukas” (1998 m.), „Zefyras su avietiniu įdaru” (1999 m.), saldainių rinkinys „Sostinės” (2000 m.), „Saulėgrąžų chalvos batonėlis” (2001 m.).

,,Tikimės, kad Lietuvoje nuo vaikystės mėgstamus ir atpažįstamus saldainius ir saldumynus pamėgs bei įvertins ir parodos „Žalioji savaitė 2004“ dalyviai“-, viliasi  AB ,,Vilniaus pergalė“ generalinis direktorius Algirdas Miltenis.

AB ,,Vilniaus pergalė“ praėjusių metų parodoje „Žalioji savaitė 2003“ taip pat dalyvavo ir sėkmingai pristatė Lietuvos vartotojų pamėgtus zefyrus, karameles, batonėlius ir vaflinius saldainius.

 

Parengė Aušra RAMOŠKAITĖ

 

Cituojant pranešimus, šaltinį prašome nurodyti.
Jeigu kiltų neaiškumų, prašome informuoti.