Kinija

Pasirašyti susitarimai:

  • 2017 m. rugpjūčio 14 d. Vilniuje Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ministerija pasirašė 2018-2020 m. bendradarbiavimo veiksmų planą žemės ūkio srityje (LT)

  • 2016 m. liepos 7 d. Vilniuje Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, Kinijos Liaudies Respublikos kokybės priežiūros, inspekcijos ir karantino generalinės administracija ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba pasirašė protokolą dėl veterinarijos ir visuomenės sveikatos reikalavimų pieno produktams, eksportuojamiems iš Lietuvos Respublikos į Kinijos Liaudies Respubliką (LT)

  • 2012 spalio 11 d. Pekine Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerija, Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ir Kinijos Liaudies Respublikos kokybės priežiūros, inspekcijos ir karantino generalinės administracija pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo maisto saugos kontrolės klausimais.
  • 2012 m. birželio 7 d. Vilniuje Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ministerija pasirašė Veiksmų planą dėl bendradarbiavimo žemės ūkio srityje 2012-2013 m. 
  • 2009 m. rugpjūčio 31 d. Vilniuje Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ministerija pasirašė Supratimo Memorandumą dėl bendradarbiavimo žemės ūkio srityje.
  • 2008 m. balandžio 21 d. Pekine Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ministerija pasirašė Susitarimą dėl bendradarbiavimo žemės ūkio srityje.

Darbo grupė:

Pranešimai spaudai:

 

Papildoma informacija:

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-30