Visos naujienos

kuprys.jpg
2016 05 30
Darbą pradėjo naujasis NŽT vadovas

Nuo gegužės 30 dienos į Nacionalinė žemės tarnybos (NŽT) direktoriaus pareigas paskirtas Danielius Kuprys. 34-erių metų amžiaus naujasis NŽT vadovas yra baigęs teisės studijas Lietuvos teisės (dabartinis Mykolo Romerio) universitete, vėliau 12 metų ėjo įvairias pareigas AB „Lietuvos geležinkeliai“.

eurai[1].jpg
2016 05 30
Didės paramos intensyvumas draudžiant pasėlius nuo iššalimo ir stichinės sausros

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pasirašė įsakymą „Dėl Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Rizikos valdymas“ veiklos srities „Pasėlių, gyvūnų ir augalų draudimo įmokos“, susijusios su pasėlių ir augalų draudimo įmokų kompensavimu, įgyvendinimo taisyklių patvirtinimo“. Šios veiklos srities įgyvendinimui...

zeme-DSC_9191.jpg
2016 05 30
Pasėlių deklaravimas šiemet – spartesnis

Liko savaitė iki žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo pabaigos. Šiemet deklaravimas prasidėjo balandžio 11 ir baigsis birželio 6 d. Pavėluotai paramos paraiškas bus galima teikti iki liepos 1 d. paramos sumą už kiekvieną pavėluotą dieną mažinant 1 proc.

05.JPG
2016 05 30
Įžuvinimo akcija Bernardinų sode subūrė beveik du šimtus vaikų

Vilniaus Bernardinų sode vėl skambėjo vaikučių balsai – jau tradicija tampanti įžuvinimo akcija šiemet prie Vilnelės subūrė beveik du šimtus pradinukų iš įvairių Vilniaus mokyklų ir darželių, vaikų iš Vilniaus Verkių mokyklos–daugiafunkcio centro, Romų visuomenės centro.

FB-SZ32180.jpg
2016 05 30
Nori gauti paramą, tinkamai registruok ūkinį gyvūną

Kiekvienas laikytojas privalo ženklinti, registruoti laikomus ūkinius gyvūnus ir tvarkyti jų apskaitą. Laikytojams, siekiantiems valstybės paramos, tačiau pavėluotai pranešusiems duomenis apie ūkinių gyvūnų perkėlimą ir kaitą, susietoji parama už ūkinius gyvūnus neskiriama.

zuvys.png
2016 05 28
Apdovanoti Šilutės Pamario pagrindinės mokyklos pradinukai

        Konkursas „Mano svajonių žuvis“ pasiekė bene maloniausią etapą – apdovanojimus. Šį kartą dovanos ir diplomai buvo įteikti  Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje.        

DSC_1581.JPG
2016 05 27
Traktorių diena Latvijoje

   Į šią savaitę Latvijoje, Tervetės apskrityje, surengtą Traktorių dieną atvyko ne tik šios šalies, bet ir Lietuvos bei Estijos žemės ūkio ministerijų delegacijos.

20160527_122440_resized.jpg
2016 05 27
Sveikiname Žemės ūkio rūmus su 90-uoju jubiliejumi

  Žemės ūkio rūmams – 90 metų, tai tikrai labai prasminga, iškili ir graži sukaktis. Žemės ūkio rūmai kartu su visa Nepriklausomos Lietuvos Respublika patyrė ne vieną istorijos lūžį ir sukrėtimą, išsilaikė, atsikūrė ir sėkmingai gyvuoja. Lietuvos žemės ūkis buvo, yra ir bus labai svarbi ekonomikos sritis, tad klausimas, kaip atstovauti šalies žemdirbiams, rūpėjo tiek...

desra_saliami.jpg
2016 05 27
Ministerija įsitikinusi: prekybos tinkluose dvigubų standartų būti negali

Šalies prekybos įmonės vengia laikytis pernai įsigaliojusio Mėsos gaminių techninio reglamento – importuojamų ir Lietuvos rinkoje parduodamų mėsos gaminių etiketėse dažnai nepateikia būtinos vartotojams informacijos apie gaminio rūšį. Tai kelia susirūpinimą ir Žemės ūkio ministerijai (ŽŪM), ir Valstybinei maisto veterinarijos tarnybai (VMVT).

fancy-food1.jpg
2016 05 27
Lietuviški produktai tarp Niujorko įvairovės

Birželio pabaigoje Niujorke (New York) ketinama pristatyti lietuviškus produktus. Tarptautinėje parodoje „Summer fancy food show 2016“ dalyvaus net keliolika įmonių, tad parodos lankytojai turės galimybę paragauti lietuviškų pieno ir mėsos produktų, konditerinių gaminių.

DSC_1662.JPG
2016 05 27
Žemės ūkio ministerija ir skautai – už sveiką mitybą

Žemės ūkio ministerija ir Lietuvos skautija po sėkmingo praėjusių metų bendradarbiavimo pasirašė naują sutartį, šį kartą ji galios iki 2018 metų pabaigos. Būtent tais metais skautai minės 100 metų jubiliejų. Pasirašydami sutartį, ir ministerija, ir skautai sutarė – sveika mityba yra labai svarbi ir sveikos gyvensenos įpročius reikėtų skiepyti nuo vaikystės.

S. Feoktistovas ir Ž. T. Badikonis.jpg
2016 05 26
Kinkinių varžybose – du medaliai „Lietuvos žirgynui“

Vilniaus r., Bendoriuose, vyko Tarptautinės žirginio sporto federacijos (FEI) važiavimo kinkiniais varžybos ir vienas iš Pasaulio taurės kvalifikacinių etapų, kuriame varžėsi keturratės karietos, kinkytos vienu arba dviem žirgais. Šiose varžybose „Lietuvos žirgyno“ parengti ekipažai demonstravo profesionalų važiavimą ir pelnė du aukso medalius.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 37 Pirmyn