Mobilioji Žemės ūkio ministerijos komanda pagelbėjo ūkininkams

Data

2019 05 27

Įvertinimas
3
Mobili komandai_pranesimui_1.jpeg

Mobilioji Žemės ūkio ministerijos pagalbos ūkiams grupė pradėjo savo darbą ir lankėsi Kelmės, Telšių ir Šilalės rajonų ūkiuose. Ministerijos specialistai ir vietiniai Valstybinės maisto ir veterinarijos bei Žemės ūkio konsultavimo tarnybos atstovai konsultavo devynis ūkininkus tiesioginių išmokų, ekologinio ūkininkavimo, ES investicinės paramos, produktų gamybos ir kitomis su žemės ūkiu susijusiomis temomis.

„Iš arti pamatėme, kaip ūkininkai gyvena, dirba, kaip dirvas gali „išarti“ šernai ir kiek dar yra spręstinų problemų. Tačiau toks ir yra šios grupės tikslas  –  patarti.  Manau, kad praktikos, kai visų pirma patariama ir paaiškinama, kaip laikytis reikalavimų ir juos įgyvendinti, turėtų būti laikomasi visose žemės ūkio subjektų veiklą kontroliuojančiose institucijose. Ši  diena ūkiuose buvo naudinga abiem pusėms: ir besikreipusiems, ir pačiai patariamajai grupei“ – sakė žemės ūkio ministro patarėjas Jonas Pupius. 

Ūkininkai, norintys spręsti jiems aktualius klausimus, kviečiami registruotis  ir kviestis Žemės ūkio ministerijos bei jai pavaldžių institucijų darbuotojų sudarytą komandą.