Ministras G. Surplys: „Būkime vienas kumštis“

Data

2018 07 11

Įvertinimas
2
DSC_0345.JPG

Liepos 3 d. pasibaigęs žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimas atnešė palengvėjimą ne tik ūkininkams, bet ir rajonų administracijų žemės ūkio skyrių specialistams, kurie, ne paslaptis, kasmet pasėlių deklaravimo metu dirba rankų nesudėdami. Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, šiandien susitikęs su žemės ūkio skyrių atstovais, padėkojo jiems už sunkų darbą paraiškų priėmimo laikotarpiu ir apdovanojo padėkos raštais geriausius iš geriausiųjų.

„Jūs esate tie, dėl kurių darbo susidaro vienokia ar kitokia nuomonė apie žemės  ūkio politiką. Jūsų darbas yra labai svarbus ir dažnai nelengvas. Deklaravimo metu tenka ir naktimis, ir savaitgaliais pasėdėti, todėl šiemet priėmiau sprendimą pratęsti deklaravimo terminą. Būkime vienas kumštis, viena komanda, jei kažkas neveikia dėl mūsų broko – sakykite drąsiai, ieškokime išeičių kartu“, – kvietė ministras G. Surplys.

Ministrui antrino ir viceministrė Ausma Miškinienė, pabrėžusi bendradarbiavimo svarbą.

„Jūs esate neatskiriama bendros žemės ūkio politikos kraujotakos dalis, tikiuosi, kad bendradarbiaudami mes rasime geriausius sprendimus, kad kartu veikdami pasiektume geriausią rezultatą ūkininkams, kuris yra visų mūsų pagrindinis orientyras“, – sveikindama rajonų administracijų žemės ūkio skyrių atstovus kalbėjo viceministrė Ausma Miškinienė.

Už gerą ir profesionalų darbų organizavimą, padedant žemdirbiams teikti paraiškas ir deklaruoti pasėlius, vykdant deleguotas funkcijas žemės ūkio ministras apdovanojo 12 savivaldybių administracijų žemės ūkio skyrių kolektyvų: Jurbarko, Alytaus, Kalvarijos, Šilutės, Molėtų, Kretingos, Šakių, Marijampolės, Šiaulių,  Pasvalio, Rokiškio ir Kėdainių rajono.

Už svarų indėlį konsultuojant žemdirbius ir padedant teikti paraiškas ministras apdovanojo Kalvarijos savivaldybės Sangrūdos seniūnijos žemės ūkio specialistę Vaidą Skuolienę, Šilutės rajono savivaldybės Šilutės seniūnijos žemės ūkio specialistą Vytautą Barkauską, Molėtų rajono savivaldybės Suginčių seniūnijos žemės ūkio specialistę Laimą Arelienę, Šilutės rajono savivaldybės Šilutės seniūnijos žemės ūkio specialistę Ramutę Girskienę, Alytaus rajono savivaldybės Miroslavo seniūnijos žemės ūkio specialistę Oksaną Čeponienę, Kretingos rajono savivaldybės Darbėnų seniūnijos žemės ūkio specialistę Rimą Ridikienę, Šakių rajono savivaldybės Šakių seniūnijos žemės ūkio specialistą Arvydą Babušį, Marijampolės savivaldybės Liudvinavo seniūnijos žemės ūkio specialistę Vilmą Isodienę, Šiaulių rajono savivaldybės Kairių seniūnijos žemės ūkio specialistę Ramutę Vaidžiulienę, Pasvalio rajono savivaldybės Saločių seniūnijos žemės ūkio specialistę Virginiją Valantonienę, Jurbarko rajono savivaldybės Eržvilko seniūnijos žemės ūkio specialistą Antaną Giedraitį, Kėdainių rajono savivaldybės Šėtos seniūnijos žemės ūkio specialistę Editą Čerkauskienę ir Rokiškio rajono savivaldybės Rokiškio kaimiškosios seniūnijos žemės ūkio specialistę Marę Jasinevičienę.