Lietuvos kaimo tinklas: veiklos dešimtmetis paminėtas Briuselyje

Data

2019 04 15

Įvertinimas
1
1.jpg

Lietuvos kaimo tinklas kartu su vietos veiklos grupių atstovais Briuselyje pristatė savo veiklą Europos kaimo plėtros tinklaveikos 10–iui skirtoje parodoje – konferencijojeNetworX".

„NetworX“ yra vienas didžiausių kaimo plėtros tinklaveikai skirtų renginių visu Kaimo plėtros 2014–2020 metų programiniu laikotarpiu. Renginį organizavo Europos kaimo plėtros tinklas, vienijantis įvairius Europos Sąjungos (ES) kaimo plėtros dalyvius.

Parodoje – konferencijoje dalyvavo 450 dalyvių iš visos ES, kurie ne tik diskutavo apie tinklaveikos ypatumus būsimuoju programiniu laikotarpiu, bet ir turėjo progą aplankyti šalių dalyvių stendus.

Lietuvos kaimo tinklo (vienijančio 351 grupę, organizaciją) stende jo atstovai ne tik dalijosi gerąja patirtimi ir praktika, teikė informaciją apie Lietuvos kaimo tinklo veiklos aktualijas, bet ir pristatė lietuviškų maisto produktų ir gaminių įvairovę.

Kaimo plėtros procese dalyvauja įvairios institucijos ir organizacijos. Siekiant skatinti jų keitimąsi informacija, žiniomis, gerąja perduotina praktika, ugdyti vietos iniciatyvas bei partnerystę, buvo sukurtas Lietuvos kaimo tinklas, skirtas tam, kad Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programa būtų sėkmingai įgyvendinta.