Atsisveikindamas Kinijos ambasadorius linkėjo didžiausios sėkmės Lietuvai

Data

2018 01 09

Įvertinimas
2
DSC_0932.JPG

Daugelis lietuviškų produktų sėkmingai įsiliejo į Kinijos rinką, o šios didžiulės šalies valdžia yra pasirengusi visapusiškai plėtoti glaudžius santykius su Lietuva žemės ūkio srityje. Savo kadenciją baigiantis Kinijos ambasadorius Lietuvoje Wei Ruixing padarė viską, kad glaudus šalių bendradarbiavimas, davęs puikių rezultatų, tęstųsi ir toliau.

Ambasadoriui paskutinį kartą apsilankius ministerijoje, žemės ūkio ministras Bronius Markauskas nuoširdžiai padėkojo garbiam svečiui už palaikymą ir nuveiktą milžinišką darbą stiprinant abiejų šalių ir žemės ūkio ministerijų draugiškus santykius.

Ambasadorius aktyviai prisidėjo ne tik prie lietuviškų maisto produktų eksporto skatinimo, bet ir prie pavasarį Lietuvoje įvyksiančio didžiulio tarptautinio renginio - 13-ojo Kinijos ir 16 Centrinės bei Rytų Europos šalių žemės ūkio ir prekybos bei ekonominio bendradarbiavimo forumo – organizavimo. Dėl galimybės Lietuvoje surengti šį forumą teko įdėti nemažai pastangų, Lietuvos žemės ūkio ministerijos derybos su aukščiausiais Kinijos pareigūnais ir kitų penkiolikos šalių atstovais vyko net dvejus metus.

Atsisveikindamas Kinijos ambasadorius Wei Ruixing, kuris Žemės ūkio ministerijoje visada jautėsi kaip namuose, palinkėjo Lietuvai didžiausios sėkmės.