DUK

Užduokite klausimą

*Pažymėti laukai yra privalomi.

Užduoti klausimą
Rodyti pilną sąrašą Atkreipkite dėmesį! Jūs pasinaudojote įrašų filtru, todėl matote susiaurintą sąrašą.
 • Žuvininkystė 2
  • 1. Jau patvirtintos taisyklės dėl jūroje pagautų menkių kiekio. Ar dabar bus galima gaudyti jas be apribojimu ar vis tiek bendras svoris (pagautų žuvų) neturi viršyti 15 kg?

   Naujoje taisyklių redakcijoje nebeliko apribojimo sugauti ne daugiau kaip 15 vnt. menkių. Dabar likęs tik apribojimas sugauti ne daugiau kaip 15 kg įvairių žuvų. Į šį kiekį įskaičiuojamos ir menkės.

   2015-07-28

   Atnaujinta: 2015 10 02

  • 2. Gyvenu kaime ir domiuosi uždaromis recirkuliacinėmis sistemomis žuvims auginti. Norėčiau sužinoti, kaip gauti ES paramą žuvų auginimo fermai įkurti. Kokią dalį projekto sumos galima finansuoti ES lėšomis?

   Parama investicijoms į akvakultūros įmones buvo teikiama pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007‒2013 metų veiksmų programos antrosios prioritetinės krypties priemonę „Akvakultūra". Informuojame, kad visos šiai priemonei įgyvendinti skirtos paramos lėšos yra jau paskirstytos projektams įgyvendinti ir naujų kvietimų teikti paramos paraiškas artimiausiu metu neplanuojama skelbti. Ateinančiu 2014-2020 metų finansiniu laikotarpiu taip pat numatoma teikti paramą investicijoms į akvakultūros įmones. Paramos intensyvumas - iki 50 proc. Šiuo metu baigiama rengti Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014-2020 m. veiksmų programa, kurią dar reikės suderinti su Europos Komisija. Tikėtina, kad paraiškų rinkimas įvyks 2015 m. I-II ketv. Detalesnę informaciją Jūs galėsite rasti Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos interneto tinklapiuose www.zum.lt ir www.nma.lt

   2014-07-03

   Atnaujinta: 2015 10 02